sliders4

 

سیستم انتخاب چرخ

 

با یک آنالیز دقیق از شرایط محیطی و کاربردی شما میتوانید به سرعت و براحتی چرخ ایده ال برای محدوده مورد استفاده خود را بیابید. به دلیل وجود حوزه های کاربری متفاوت , روش منحصر بفردی برای انتخاب چرخ مورد نیاز شما وجود ندارد .
با این حال , در مجموع رابطه محکمی بین بسیاری از نیازمندی ها وجود دارد . تمام اجزای محصولات در دسترس در ترکیب های استانداردشان لیست شده اند . ما برای ساده سازی پروسه انتخاب اقدام به ایجاد یک سیستم انتخاب محصول منطقی نموده ایم .
این سیستم با استفاده از شماره ترتیب تمام ویژگی های چرخ ها را نام گذاری نموده است .
البته , خدمات مشتریان و مدیران فروش صنعت چرخ تبریز در انتخاب چرخ به شما کمک میکنند و به سادگی چرخ صحیح را برای شما برمیگزینند .
هر قدر دقیق تر از شرایط محیطی که چرخ ها باید در آن مورد استفاده قرار گیرند آگاهی داشته باشید به همان نسبت شما بهتر میتوانید در شرایط مربوطه با آنها هماهنگ شوید . بدین صورت میتوان از خرابی زودرس چرخ بدلیل خوردگی , تغییرات سطحی , فقدان استحکام , شکنندگی یا کمبود روان کننده ها و مواد لیزابه جلوگیری نمود .
تطابق و سازگاری محتاطانه تمام این اجزا و مولفه ها ماکزیمم طول عمر را بیمه میکنند .
بنابراین , شما بایستی با دقت بررسی کنید که آیا مواد شیمیایی و تاثیرات محیطی در محل استفاده حضور دارند یا خیر . به علاوه , واکنش مواد وابسته به عواملی دیگری نیز میباشد .
برای مثال مدت و غلطت موارد خورنده و نیز دما و رطوبت هوا . مقادیر ارایه شده در جدول فقط جنبه ی راهنمایی دارند و برای ترکیبات شیمیایی بکار گرفته نمیشوند .
لطفا در موارد خاص با همکاران ما تماس بگیرید.
  • شماره تلفن تماس: ۳۲۸۱۷۱۴۳-۰۴۱
  • فاکس:۳۲۸۲۸۳۳۲-۰۴۱
  • تلفن همراه(موارد ضروری):۰۹۱۴۳۱۴۲۰۹۵
  • ایمیل: info@sanatcharkh.com
  • آدرس دفتر مرکزی:تبریز-خیابان توحید-جنب مسجد توحید-پلاک ۳۳

انتخاب صحیح

 

بعضی چیزها واقعا فقط مورد توجه اهل سلیقه و ذوق هستند . انتخاب چرخ هایی صحیح ممکن است یک موضوع بسیار حساس و ظریف باشد اما کارکرد در اینجا در مرکز توجه قرار دارد .
مواد مختلف , سطوح مختلف , یاطاقان های گوناگون یا تعداد زیاد اندازه های چرخ نشانه ای از منحصر بفرد بودن همراه دارند .
ویژگی هایی که هر چرخ بایستی آن ها را برآورده کند . ظرفیت بار , شرایط سطح , تاثیرات محیطی , ویژگی های پاکیزگی, و طراحی نیازمندی های مختلف هر جایی که چیزی باید جابجا شود بوجود می آیند که این هم دلیل آن است که چرا ما هم اکنون بیش از ۱۰۰۰ نسخه گوناگون چرخ تولید و عرضه می کنیم از چرخ های مبلمان و اثاثیه غیر عادی با طراحی فوق العاده تا چرخ های پلاستیکی برای تخت های بیمارستان تا چرخ های مخصوص کارهای سنگین که بیش از ۱۱ تن را حمل میکنند. اگر احساس میکنید که چرخ مورد نیاز شما کمی متفاوت است با ما تماس بگیرید .
ما از طراحی آن چیزی که شما میخواهید خوشحال خواهیم شد.
ایجاد محصول ایده آل که کاملا برای رضایت سلیقه شما طراحی شده است.
کل جهان شیوه های زندگی متفاوتی وجود دارد.
از دارو تا تجارت و صنعت با بیش از ۵۰۰ محصول مختلف برای هر مساله حمل و نقل راه کار سفارشی خاص خود را دارد مهم نیست که چقدر این مساله تخصصی باشد

توجه:

در انتخاب چرخ مورد نظر خود لطفا” عوامل زیر را مد نظر بگیرید:
  1. وزن مورد نظر جهت قرار گرفتن بر روی چرخ ها
  2. سطح مورد نظر جهت جا به جایی
  3. دما و رطوبت محیطی
  4. جنس و نوع کالا و یا وسیله مد نظر
  5. نحوه استفاده از چرخ
لازم به توضیح است که انتخاب چرخ مناسب موجب آسایش وکاهش هزینه شما می باشد جهت مشاوره با مشاورین ما تماس بگیرید
به علت مصرفی بودن و نیز شرایط نامناسب استفاده توسط برخی از مشتریان گرامی ارائه گارت گارانتی برای شرکت مقدور نمی باشد.لطفا” از صحت کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمائید و در صورت وجود عیب از فروشنده تقاضای تعویض نمائید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *