sanatcharkh-1

گروه صنعتی صنعت چرخ تبریز با سابقه بیش از نیم قرن حضور در صنعت ایران و با تجربه و دانش روز در زمینه تولید انواع چرخ های صنعتی , توانایی تولید انواع چرخ های صنعتی را دارا بوده و با طراحی استاندارد و تولید محصولاتی با کیفیت در صدد است تا بتواند راه را برای ورود محصولات مشابه خارجی ببندد.
محصولات این گروه صنعتی سالهاست با کیفیتی حتی بالاتر از برند های خارجی توانسته است نیاز خیلی از نهاد های و شرکت های صنعتی را بر آورده سازد و به عنوان یک برند معتبر و قابل اعتماد در بین عنعت ایران بدرخشد.
محصولات با کیفیت , مستحکم , استاندارد و با قیمت مناسب صنعت چرخ تبریز توانسته محصولات بی کیفیت خارجی را از گردونه رقابت حذف و به عنوان برند یکه تاز این صنعت شناخته شود.
افتخار ما همراهی با تمام صنعتگران ایران عزیز است که با تلاش و همت خود در جهت ایجاد اشتغال و سربلندی ایران هستند.افتخاری که بیش از نیم قرن از آن گذشته و هر روز شاهد ارزشمندتر شدن آن می باشیم که به سان گوهری گرانبها برای ما می باشد.
امید است بتوانیم با همت و تلاش پرسنل و تلاش پرسنل زحمت کش گروه و با برنامه ریزی و مدیریت صحیح , موجب سربلندی و افتخار برای ایران و ایرانی باشیم.

 

  • شماره تلفن تماس: ۳۲۸۱۷۱۴۳-۰۴۱
  • فاکس:۳۲۸۲۸۳۳۲-۰۴۱
  • تلفن همراه(موارد ضروری):۰۹۱۴۳۱۴۲۰۹۵
  • ایمیل: info@sanatcharkh.com
  • آدرس دفتر مرکزی:تبریز-خیابان توحید-جنب مسجد توحید-پلاک ۳۳
با تشکر و احترام مدیریت صنعت چرخ تبریز